Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays

  • 150 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays απέχει περίπου 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Bologna Centrale και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τη Βασιλική του Αγίου Στεφάνου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει δημόσιο χώρο στάθμευσης με χρέωση 35 EUR την ημέρα και βρίσκεται κοντά

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι και χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Για περισσότερη άνεση, το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για όσους θέλουν να μαγειρέψουν τα γεύματά τους, το διαμέρισμα προσφέρει παροχές, όπως ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Το Μουσείο Διεθνούς Μουσικής και Βιβλιοθήκη της Μπολόνιας απέχει 400 μέτρα από το διαμέρισμα, ενώ οι Κήποι Margherita είναι σε απόσταση περίπου 1 χλμ. Ινστιτούτο Ορθοπαιδικής Rizzoli επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια. Το αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ., ενώ ο σταθμός λεωφορείων Porta Castiglione απέχει 150 μέτρα από το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays
Il Giardino Segreto Di Orfeo By Wonderful Italy
Τιμή μόνο για κινητά

Il Giardino Segreto Di Orfeo By Wonderful Italy

9.3
Άριστο 78 σχόλια
86 μ από το κατάλυμα
USD 384 USD 346
ανά νύχτα
L'Angolo Di Marina
Τιμή μόνο για κινητά

L'Angolo Di Marina

5.8
Αξιοπρεπές 7 σχόλια
96 μ από το κατάλυμα
USD 406 USD 365
ανά νύχτα
Castiglione Suite, Elegante E Silenzioso
Τιμή μόνο για κινητά

Castiglione Suite, Elegante E Silenzioso

103 μ από το κατάλυμα
USD 259 USD 233
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    2,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας037006-AT-03665,IT037006C27WOYXDS2
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays;
      Το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays βρίσκεται κοντά σε Basilica.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays θα είναι 305€.
    • ❓
      Το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Regina di Quadri και La Tigre και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    2,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Maison Giardini Margherita, Bologna By Short Holidays

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο